Rok szkolny  2019/2020 

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

 

  • Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne- p. A. Reducha  -kl. Ia – czwartek godz. 8.00
  • Moja ojczyzna- p. M. Łupińska- kl. Ib – czwartek godz. 8.55
  • Nauka przez zabawę -  p. D. Tymińska – kl. Ic – środa godz. 8.50
  • Chcę wiedzieć więcej – p. I. Hryncewicz – kl. IIa – czwartek godz. 8.00
  • Chcę wiedzieć więcej - programowanie – p. E. Łapińska – kl. IIb – wtorek godz. 11.30     
  • Chcę wiedzieć więcej – p. B. Jarczewska – kl. IIIa – czwartek godz. 12.45    
  • Zajęcia taneczno-czytelnicze – p. I. Lewicka – kl. IIIb – czwartek godz. 13.40
  • Zajęcia czytelnicze – p. P. Bagińska – kl. IIIc wtorek godz. 12.30
  • Koło plastyczne – p. U.Maciejczuk –  czwartek godz. 8.00
  • Koło matematyczne – p. Krysiewicz – środa godz. 7.10
  • Koło matematyczne – p. Krysiewicz – poniedziałek godz. 8.00
  • Koło matematyczne – p. Krysiewicz – kl.VIIb i VIIIb piątek  godz. 7.10
  • Koło matematyczne – p. Rząca – środa godz. 8.50
  • Koło matematyczne – p. Brzozowska – kl. VIIa  i VIIIa piątek co 2 tygodnie  godz. 7.10
  • Koło matematyczne – p. Brzozowska – kl. VIb  czwartek co 2 tygodnie godz. 12.50
  • Koło polonistyczne  - p. Kaszkiel – kl.  – wtorek 13.40
  • Koło informatyczne – B. Jabłonowski – środa godz. 13.40, czwartek godz. 14.35
  • Koło chemiczne – M. Jabłonowska – wtorek godz. 7.15, czwartek godz. 14.30
  • SKS – p. J. Bagiński – wtorek i czwartek godz. 14.30
  • SKS – p. Ł. Tarasiuk – piątek i środa godz. 15.00
  • SKS – p. A. Jankowska – wtorek i czwartek godz. 13.35
  • Chór – p. M. Hrechorowicz – poniedziałek godz. 13.40

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

  • P. E. Łapińska – kl. IIb – środa godz. 12.30
  • p. B. Jarczewska -  kl. IIIa – poniedziałek godz. 11.40
  • p. I. Lewicka – kl. IIIb – poniedziałek godz. 12.30
  • p. A. Wierzbicka – j. niemiecki – kl. VIIa – wtorek godz. 8.00
  • p. M. Kaszkiel – j. polski  – poniedziałek godz. 8.00
  • p. M. Wojciechowska – j. polski  – poniedziałek godz. 13.40
  • p. M. Młynarczyk – j. polski – kl. Vb – poniedziałek godz. 8.00
  • p. Z. Brzozowska – matematyka  – wtorek godz. 12.50
  • p. Z. Brzozowska – matematyka – czwartek godz. 12.50 co 2 tygodnie
  • p. Z. Brzozowska – matematyka – piątek godz. 7.10 co 2 tygodnie

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łapach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony