Mistrzostwa L.A. Miasta i Gminy Łapy

Dnia 06.06.2018r przy pięknej słonecznej pogodzie na stadionie OKF ,  odbyły się mistrzostwa L.A.  Miasta i Gminy Łapy. Naszą szkołę reprezentowała grupa 26 sportowców z klas 5-7.Najwiekszym sukcesem mogą poszczycić się sztafety 4x60m. Dziewczęta wywalczyły mistrzostwo Miasta i Gminy Łapy, a chłopcy zdobyli srebrny medal. Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie : Natalia Sekula- 7a,Amelia Górska – 7a,Dominika Suszczyńska – 7b i Zuzanna Grochowska – 7b.Skład sztafety chłopców : Dominik Grzybowski – 7b, Dominik Łapiński- 7a,Tomasz Kamiński- 7a i Miłosz Łabęcki- 7a.Złoty medal indywidualnie zdobyły – Wiktoria Grochowska(7b) w pchnięciu kulą i Natalia Sekula(7a) w biegu na 600m. Srebrny medal zdobyli- Zuzanna Grochowska(7b) – w biegu na 60m i Miłosz Łabęcki(7a) , Dominika Suszczyńska (7b) – w pchnięciu kulą.Brązowy medal zdobyli – Wiktoria Konopko (7b) w biegu na 600m,Julian Falkowski (7B)- w biegu na 1000m, Magda Grzeszczuk(6a) w skoku w dal. Wiktoria Górska (6B) –zajęła 4 miejsce w biegu na 600m.Najwyższy medalowy wynik osiągnęła uczennica z klasy 7a - Natalia Sekula , która zdobyła dwa złote medale. Pozostali zawodnicy zajęli dalsze miejsca. Gratulujemy wszystkim, szczególnie tym którzy zdobyli medale na Mistrzostwach L.A. i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Opublikowano: 07 czerwca 2018 14:37