Bieg im.W.Kikolskiego

Dnia 29.04.2017r przy zimnej niesprzyjającej pogodzie na stadionie miejskim w Łapach odbył się XVII Bieg uliczny im. Waldemara Kikolskiego. „Zwyciężyć siebie”- takie hasło przyświecało tegorocznym biegaczom, które ze względu na przejmujące zimno okazało się bardzo trafione. Naszą szkołę reprezentowała grupa 40 zawodników z klas 1-6.Największy sukces zanotował Maksymilian Cholewa uczeń z klasy IVb , który wygrał bieg w swojej kategorii wiekowej. Nie mniejszym sukcesem może pochwalić się Natalia Sekula  (VIa), która po bardzo zaciętym finiszu wywalczyła srebrny medal w swojej kategorii. Tuż za nią w rankingu medalowym, na 3 pozycji ulokowała się Ania Radkiewicz(IVb), która zdobyła brązowy medal. Nieco szczęścia zabrakło Wiktorii Górskiej(Vb), Miłoszowi Łabęckiemu (VIa),Konradowi Zarębie(Vb), którzy zajęli 4 miejsca. Wszystkich  naszych zwycięzców dekorowała Pani Burmistrz i rodzina Waldemara Kikolskiego, Pani Bożena Chrabołowska wraz z mężem. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Opublikowano: 30 kwietnia 2017 14:51

Kategoria: Ogłoszenia