Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

Pan Dyrektor Krzysztof Łapiński serdecznie powitał uczniów, nauczycieli, rodziców, księdza Marka, panią Burmistrz Urszulę Jabłońską oraz radnych Rady Miejskiej w Łapach. Pan dyrektor podziękował pani Burmistrz oraz radnym za wsparcie, jakie okazują naszej szkole oraz wyraził ogromną radość z tego, iż rok ten dla każdego ucznia zakończył się pomyślnie. Pani Burmistrz pogratulowała wszystkim uczniom, a najlepszym wręczyła stypendia Burmistrza Łap życząc wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Tego dnia nie zabraklo także wzruszeń, gdyż trzy Panie odchodzą w tym roku na zasłużoną emeryturę. Społeczność szkolna z humorem, ale i wzruszeniem pożegnała panią Agatę Markowską - nauczycielkę przyrody, panią Danutę Mierzwińską oraz panią Krystynę Ziemczonek życząc im wszystkiego, co najlepsze.

Uczniowie wzorowi otrzymali z rąk Dyrekcji i wychowawców świadectwa oraz nagrody książkowe. Następnie w zabawnej części artystycznej podsumowano mijający rok szkolny.

Gdy pozostali uczniowie odebrali swoje świadectwa, udaliśmy się do Kościoła pw. Św.A. Piotra i Pawła, aby uczestniczyć we Mszy Świętej.

O godzinie 10.30 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego.

Opublikowano: 24 czerwca 2018 14:31