DAR SENIORA DLA JUNIORA

W piątek, 9 marca, dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły mieszkańców Dziennego Domu „Senior +” w Łapach. Seniorzy zaprosili dzieci na wspaniałe przedstawienie – bajkę z morałem. Następnie wszyscy razem przygotowali sałatkę warzywną i muffiny z jabłkami. Po warsztatach kulinarnych przyszła kolej na zajęcia plastyczne. Dzieci z pomocą wszystkich „babć i dziadków” wykonały laurki z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Jednak  najwięcej emocji wzbudziły zajęcia na sali gimnastycznej. Wszyscy bawili się świetnie biorąc udział w  różnych konkurencjach  sportowych.              Na koniec każdy uczestnik, zarówno ten młodszy  jak  i starszy  otrzymał dyplom  oraz  nagrodę.

Takie spotkanie  z pensjonariuszami  to dla naszych przedszkolaków  prawdziwa  lekcja  wychowawcza , która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

Opublikowano: 11 marca 2018 21:12