DZIEŃ BABCI I DZIADKA

"Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie!" W piątek, 19 stycznia, dzieci z oddziału przedszkolnego              z ogromnym podekscytowaniem i radością powitały swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji Ich święta.      W tym dniu każdy przedszkolak chciał im powiedzieć, jak bardzo ich kocha, jak ważni są dla niego i jakże ogromnie cieszy się, że są - dla niego i z nim.

W koncercie życzeń dzieci zadedykowały swoim Babciom i Dziadkom piosenki, wiersze i tańce. Było tradycyjne "Sto lat", życzenia, całusy i upominki. Na koniec każdy wnuczek zaprosił swoich gości do tańca.Wspaniale było widzieć uśmiechy, dumę oraz łzy wzruszenia.

Było nam bardzo miło, że ten radosny czas przeżywaliśmy wspólnie z Dyrekcją naszej szkoły: Panem Dyrektorem Krzysztofem Łapińskim i Panią Wicedyrektor Marią Kaszkiel.

Opublikowano: 05 lutego 2018 20:58