Mikołajki w zerówce

6 grudnia obchodziliśmy w naszej grupie Mikołajki. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Rodziców. Gościem honorowym był Pan Dyrektor Krzysztof Łapiński.

Nasze zajęcia otwarte rozpoczęliśmy od przeczytania listu, który dostaliśmy od Św. Mikołaja. Bez problemu rozwiązaliśmy krzyżówkę, wszystkie zagadki i ułożyliśmy krótkie zaklęcia, dzięki którym ożywiliśmy renifery zaspane po całym roku leniuchowania. Następnie wykonaliśmy ozdoby choinkowe. Zaanagażowanie Rodziców we wspólną pracę z dziećmi zaowocowało twórczymi pomysłami. Powstały piekne bombki i kolorowe łańcuchy. Na koniec dzieci wspólnie z Rodzicami ubrały choinkę, która będzie dumnie dekorowała naszą salę!

Mikołajki jednak nie mogą obyć się bez prezentów. W tym dniu naszych przedszkolaków odwiedził Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Wszystkie dzieci otrzymały upominki, były wiersze, piosenki, pląsy. Radości nie było końca.        Św. Mikołaj obiecał, że wróci do nas za rok.

Opublikowano: 06 grudnia 2017 20:06