Konkurs "Omnibus klas trzecich"

Rozstrzygnięty został konkurs wyłaniający "Omnibusa" wśród uczniów klas trzecich. W poniedziałek 5.06.2017 r. w klasach, dzieci wypełniały testy z pytaniami konkursowymi. Uczniowie z największą liczbą poprawnych odpowiedzi wzięli udział w finałowych rozgrywkach. W piątek 9.06.2017 r. na stołówce szkolnej doszło do zaciętej rywalizacji. Uczestnicy odpowiedzieli na 120 pytań z różnych dziedzin. Trzech uczestników dopingowanych przez swoich kolegów do końca dzielnie walczyło o tytuł. Nikt z nich nie popełnił błędu. Komisja wraz z organizatorką panią Dorotą Tymińską uznała, że tytuł "Omnibusa" uzyskali: Igor Fronc z klasy 3 a, Aleksandra Perkowska i Dominika Jamiołkowska z klasy 3 b. Gratulujemy!

Opublikowano: 10 czerwca 2017 20:03