Ferie zimowe zakończone

Ferie, ferie...

W naszej szkole podczas ferii zimowych odbywały się przez 2 tygodnie w godz. 9.00-14.00  zajęcia sportowo-turystyczne dla dzieci klas I-VI.

Przez pierwszą godzinę  graliśmy w piłkę, odbywały się  zawody sportowe na Sali gimnastycznej. Kolejne 3 godziny poświęcaliśmy na zajęcia na świeżym powietrzu. Byliśmy częstymi gośćmi lodowiska(6 razy)-łyżwy wypożyczaliśmy z OKF  Łapy. Zawody na sankach, lepienie bałwana, piesze wędrówki wzdłuż Narwi również należały do naszego planu zajęć. Dzień kończyliśmy ciepłym posiłkiem serwowanym przez kuchnię szkolną.

Dwa razy czas spędziliśmy na zabawach rekreacyjnych na basenie w Wysokiem Mazowieckiem.

Organizacja zajęć spodobała się również rodzicom, którzy byli zachwyceni aktywną formą spędzania czasu przez ich dzieci. Już zadeklarowali ich udział  w przyszłym roku, co świadczy dobitnie o wysokiej wartości tych zajęć.

Dziękujemy OKF Łapy, Piekarni PSS Społem, p. Kosińskiemu.

Koordynator zajęć  A. Markowska, opiekunowie: A. Krysiewicz, E. Łapińska,  J. Chrustowicz,   E. Rajtarska. Dziękujemy paniom za poświęcenie swojego czasu.

Opublikowano: 04 lutego 2017 08:50