RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych.

W styczniu czytała nam mama Krystiana. Pani Aneta zapoznała nas z bajką "Trzy świnki". Wszyscy z wielkim zaciekawieniem słuchaliśmy bajki , a także oglądaliśmy kolorowe ilustracje. 

Pani Aneto,  dziękujemy!

BAL KARNAWAŁOWY

09 stycznia wzięliśmy udział w szkolnym balu karnawałowym. Wszyscy zamieniliśmy sie w swoich ulubionych bohaterów z ksiązek, filmów czy komiksów. Zabawa była znakomita!

ZAJĘCIA CZYTELNICZE

W dniu 10.01.2018r. uczestniczyliśmy w zajęciach czytelniczych prowadzonych przez Panią Alicję Zgajewską. Pani Bibliotekarka przeczytała nam książkę, pt. " Maja na tropie jaja". Nie tylko słuchaliśmy.....mieliśmy też do wykonania różne specjalne zadania przygotowane przez Panią Alicję, z którymi poradziliśmy sobie bez problemu :) 

To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy !

WARSZTATY LEPIENIA W GLINIE

8 i 15 stycznia, w naszej grupie, odbyły się warsztaty artystyczne lepienia w glinie, które prowadziła Pani Joanna Manoś z pracowni garncarskiej. Z wielkim zainteresowaniem i zaangazowaniem tworzyliśmy  różne przedmioty, np. serduszka, rybki, gwiazdy, aniołki, miseczki i domki. Będą to świetne prezenty, które wręczymy swoim babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta. 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek, 19 stycznia, z ogromnym podekscytowaniem i radością powitaliśmy swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji Ich Święta. Były piosenki, wiersze, tańce, a także tradycyjne " Sto lat",życzenia, całusy i upominki. Na koniec zaprosiliśmy swoich gości do wspólnego tańca. Było nam bardzo miło, że ten radosny czas przeżywaliśmy wspólnie z Dyrekcją naszej szkoły.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łapach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony