ROK SZKOLNY 2018/2019

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Ostatniego dnia października w świetlicy szkolnej odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Udział w nim wzięły dzieci z klas pierwszych. W formie zabawowej przedstawiony został regulamin świetlicy oraz prawa i obowiązki Świetliczaka. Każdy z uczestników odrysował swoją dłoń, którą następnie pokolorował. Tak powstał ciekawy plakat. Dzieci wykazały się dobrą znajomością zasad panujących w świetlicy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy pozytywnie przeszli „cytrynowy test”, który polegał na zjedzeniu plasterka cytryny i zaprezentowaniu wszystkim pięknego uśmiechu.

Witamy w naszym gronie nowych Świetliczaków!!!

************************************************************

Zimowe popołudnie z grą w Scrabble

{foto58377}  {foto58378}

{foto58379}

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Piątek 20 października z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszej świetlicowej społeczności. W tym dniu najmłodsze dzieci zdały egzamin na Świetliczaka i uroczyście dołączyły do naszej świetlicy.Zanim to nastąpiło musiały wykazać się duża sprawnością, wykonać wiele zadań, umiejętnie współpracować w grupie. Wszyscy świetnie poradzili sobie z konkurencjami i nawet po zjedzeniu kwaśnej cytryny uśmiech nie schodził im z twarzy. Na pamiątkę tego dnia każde dziecko otrzymało dyplom Świetliczaka oraz słodki upominek.

{foto55295}   {foto55304}

{foto55297}    {foto55301}